-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
315 452.10
UAH з ПДВ
Номер:
276de2d5f881432dae6841643ca4f1ef
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-31-000994-a-c2
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Контактна особа:
Ольга Гукова +380456592372 centerpmsd@ukr.net
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЛОБАЛ-СТАР ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129668
-
Контактна особа:
Ігор Матвієнко +380990377809 rararacrashg@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Хохлових Сім'ї, будинок 15, корпус А
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/10
Дата підписання:
18.10.2022 12:59
Період дії договору:
18.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
315 452.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 326.10 UAH)
Оплачено:
315 452.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 27 326.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
23430 штуки
Період постачання
до 31.12.2022