• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги із профілювання провідників і стінок стволів «Головний», «Вентиляційний», «Сліпа-2» Смолінської шахти ДП «СхідГЗК» та «Південний» Інгульської шахти ДП «СхідГЗК»

Торги не відбулися

524 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.50 UAH
Номер: 1d6d225b4db347149484a4a62c67b2b3
Внутрішній номер закупівлі: 15206318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-29-007296-a   
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Контактна особа: Будчана Тетяна Григорівна +380503847607 tender@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 524 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 620.50 UAH
Період уточнення: 29.08.2022 15:50 - 04.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.08.2022 15:50 - 14.09.2022 15:55
Аукціон: з 15.09.2022 13:17
Умови оплати:
підписання договору - 50%
надання послуг - 50%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із профілювання провідників і стінок стволів «Головний», «Вентиляційний», «Сліпа-2» Смолінської шахти ДП «СхідГЗК» та «Південний» Інгульської шахти ДП «СхідГЗК»
Код ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Кількість 1 послуга
Період постачання 14.11.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРМАРКШЕЙДЕРІЯ"
Початкова пропозиція 524 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0