-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги із профілювання провідників і стінок стволів «Головний», «Вентиляційний», «Сліпа-2» Смолінської шахти ДП «СхідГЗК» та «Південний» Інгульської шахти ДП «СхідГЗК»
Оголошено тендер
524 100.00
UAH
Номер:
fba59977e52248948658c3e4218bd42a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-29-001810-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
524 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із профілювання провідників і стінок стволів «Головний», «Вентиляційний», «Сліпа-2» Смолінської шахти ДП «СхідГЗК» та «Південний» Інгульської шахти ДП «СхідГЗК»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування:
29.08.2022 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума524 100.00 UAH