-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети
Тендер Prozorro UA-2017-11-20-001402-a
Завершена
162 833.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 16.00 UAH
мін. крок: 0% або 16.00 UAH
Номер:
f368f27ce9f54d4797c171e23781115f
Внутрішній номер закупівлі:
1512342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-20-001402-a
Замовник:
Харківський національний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571096
-
Адреса:
61080, Україна, Харківська область, Харків, проспект Льва Ландау 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зайцев Олексій Леонідович +380677269022 vadym@gorokh.net http://www.univd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
162 833.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2017 15:02 - 25.11.2017 15:07
Період прийому пропозицій:
20.11.2017 15:02 - 05.12.2017 15:07
Аукціон:
06.12.2017 11:11 - 06.12.2017 11:32
Період кваліфікації:
06.12.2017 11:32 - 13.12.2017 12:06
Період завантаження договору:
06.12.2017 11:32 - 26.12.2017 11:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
52 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АГРОБІОТЕХНОЛОГІЇ
Оскарження: 06.12.2017 11:32 - 24.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39050640
-
Контактна особа:
Роман +380969003204 agrobiotehno@gmail.com
-
Адреса:
20702, Україна, Черкаська область, місто Сміла, Ольги Олійник 6
Оскарження: 06.12.2017 11:32 - 24.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
162 812.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2017 12:06
Документи
23
Скарги
0
ФОП Колтунов Ігор Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2267818216
-
Контактна особа:
Колтунов Ігор Володимирович +380677271631 igorkoltunov@meta.ua
-
Адреса:
61036, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Енергетична, будинок 15, квартира 4
Початкова пропозиція
162 812.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
162 759.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
d614230b53f54725b04c9dd6ad3f0a1d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-20-001402-a-a1
Постачальник:
АГРОБІОТЕХНОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39050640
-
Контактна особа:
Роман +380969003204 agrobiotehno@gmail.com
-
Адреса:
20702, Україна, Черкаська область, місто Сміла, Ольги Олійник 6
Номер договору:
1564
Сума договору:
162 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний