-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети
162 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
d614230b53f54725b04c9dd6ad3f0a1d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-20-001402-a-a1
Постачальник:
АГРОБІОТЕХНОЛОГІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39050640
-
Контактна особа:
Роман +380969003204 agrobiotehno@gmail.com
-
Адреса:
20702, Україна, Черкаська область, місто Сміла, Ольги Олійник 6
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1564
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
162 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 162 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети
Кількість
52 тонни
Період постачання
до 31.12.2017