-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світлодіодні модулі з відеоконтролером
Тендер Prozorro UA-2017-11-22-001967-a
Завершена
788 507.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 942.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 942.54 UAH
Номер:
664155b11a164b7c869fd640f878784e
Внутрішній номер закупівлі:
1512316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-22-001967-a
Замовник:
Миколаївський міський палац культури "Молодіжний"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37157138
-
Адреса:
54018, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул. Театральна (Васляєва), будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данилевська Ольга Юріївна +380512223258 lelya2009@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
788 507.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 942.54 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2017 15:14 - 28.11.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2017 15:14 - 08.12.2017 12:00
Аукціон:
11.12.2017 13:26 - 11.12.2017 13:47
Період кваліфікації:
11.12.2017 13:47 - 12.12.2017 19:32
Період завантаження договору:
11.12.2017 13:47 - 31.12.2017 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світлодіодні модулі з відеоконтролером
Кількість
20 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Театральна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сафронов Валерій Болеславович
Оскарження: 11.12.2017 13:47 - 23.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155014118
-
Контактна особа:
Пивовар Марина Олександрівна 380675443616, 380675443616 mega.safro@ukr.net
-
Адреса:
65121, Україна, Одеська область, ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ТАЇРОВЕ, 1 ДІЛЬНИЦЯ, БУДИНОК 1, КВАРТИРА 3
Оскарження: 11.12.2017 13:47 - 23.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
786 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
786 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2017 19:32
Документи
22
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лайтек Трейдінг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41091141
-
Контактна особа:
Долгополая Ольга Іванівна 380675174270, 380675174270 tender.c@lightek.net
-
Адреса:
65114, Україна, Одеська область, Одеса, вул.Люстдорфська дорога, буд. 140-А
Початкова пропозиція
788 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
788 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d7ab03a215448f7a31f669e5fd7fb7a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-22-001967-a-c1
Постачальник:
ФОП Сафронов Валерій Болеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155014118
-
Контактна особа:
Пивовар Марина Олександрівна 380675443616, 380675443616 mega.safro@ukr.net
-
Адреса:
65121, Україна, Одеська область, ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ТАЇРОВЕ, 1 ДІЛЬНИЦЯ, БУДИНОК 1, КВАРТИРА 3
Номер договору:
260
Сума договору:
786 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний