-
Відкриті торги
-
КЕП
Світлодіодні модулі з відеоконтролером
786 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d7ab03a215448f7a31f669e5fd7fb7a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-22-001967-a-c1
Постачальник:
ФОП Сафронов Валерій Болеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155014118
-
Контактна особа:
Пивовар Марина Олександрівна 380675443616, 380675443616 mega.safro@ukr.net
-
Адреса:
65121, Україна, Одеська область, ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ ТАЇРОВЕ, 1 ДІЛЬНИЦЯ, БУДИНОК 1, КВАРТИРА 3
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
260
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
786 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 786 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світлодіодні модулі з відеоконтролером
Кількість
20 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
54018, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Театральна, будинок 1
На карті