-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Полікарбонат сотовий
Тендер Prozorro UA-2017-11-14-002959-a
Детально в тендерній документації.
Завершена
25 861.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 129.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 129.31 UAH
Номер:
140f2c57025048efa51b68684695e166
Внутрішній номер закупівлі:
1512314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-14-002959-a
Замовник:
Філія "Дарницький вагоноремонтний завод" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081263
-
Адреса:
02092, Україна, Київська обл., Київ, вул. Алма-Атинська, будинок 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тимошенко Вікторія Юріївна 0442078585 dwrz-urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
25 861.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
129.31 UAH
Період уточнення:
14.11.2017 18:18 - 21.11.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2017 18:18 - 01.12.2017 20:00
Аукціон:
04.12.2017 11:01 - 04.12.2017 11:34
Період кваліфікації:
04.12.2017 11:34 - 13.12.2017 17:40
Період завантаження договору:
12.12.2017 18:07 - 01.01.2018 18:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полікарбонат сотовий 10мм
Кількість
504000 квадратний сантиметр
Період постачання
до 31.12.2017
Профіль з'єднуваний полікарбонат ПТЛ-10 мм
Кількість
100 метри
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Карбоснаб"
Оскарження: 04.12.2017 11:34 - 23.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445264
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Карбоснаб" +380674404335 julia@karbosnab.com http://karbosnab.com/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04074, Київ, вул. Вишгородська 14
Оскарження: 04.12.2017 11:34 - 23.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
15 314.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 314.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2017 18:07
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА"
Оскарження: 12.12.2017 18:07 - 24.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34424959
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА" +380505743116 v20074@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02093, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛІСЬКА, будинок 18, квартира 41
Оскарження: 12.12.2017 18:07 - 24.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
20 765.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 765.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2017 17:40
Документи
50
Скарги
0
Дебют-центр ООО
×
-
Код ЄДРПОУ:
39421842
-
Контактна особа:
Дебют-центр ООО +380443900393 TENDDCENTER@GMAIL.COM http://www.debut.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Ірпінь, 08290, Киевская обл., г. Ирпень, пгт Гостомель, ул. Чапаева, 1-О
Початкова пропозиція
24 618.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 618.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
ТОВ ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ КОНСТРУКТИВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41567385
-
Контактна особа:
Кіслова Ірина Ігорівна +380963811613 konstruktiv.dzo@gmail.com
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, Буча, Київська обл., м. Буча, вул. Тарасівська, буд. 1в, кв. 5.
Початкова пропозиція
25 855.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
25 855.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
38334c8767bd4b07872d8f4f49b58c58
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-14-002959-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34424959
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА" +380505743116 v20074@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02093, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛІСЬКА, будинок 18, квартира 41
Номер договору:
12-17-26-05-Т
Сума договору:
20 765.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний