-
Відкриті торги
-
КЕП
Полікарбонат сотовий
Детально в тендерній документації.
20 765.52
UAH з ПДВ
Номер:
38334c8767bd4b07872d8f4f49b58c58
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-14-002959-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34424959
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛАКРА" +380505743116 v20074@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 02093, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПОЛІСЬКА, будинок 18, квартира 41
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Опис:
Детально в тендерній документації.
Номер договору:
12-17-26-05-Т
Дата підписання:
26.12.2017 00:00
Період дії договору:
26.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
20 765.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 20 765.52 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полікарбонат сотовий 10мм
Кількість
504000 квадратний сантиметр
Період постачання
до 31.12.2017
Профіль з'єднуваний полікарбонат ПТЛ-10 мм
Кількість
100 метри
Період постачання
до 31.12.2017