-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2022-08-16-009174-a
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 100 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
1 191 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 959.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 959.36 UAH
Номер:
831b1b47d77d4fbfaa4bdf6a85f200ae
Внутрішній номер закупівлі:
15120132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-16-009174-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оліярник-Павленко Ірина Іванівна 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 191 873.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 959.36 UAH
Період уточнення:
16.08.2022 16:56 - 23.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2022 16:56 - 02.09.2022 00:00
Аукціон:
02.09.2022 13:58 - 02.09.2022 14:21
Період кваліфікації:
02.09.2022 14:21 - 06.09.2022 11:06
Період завантаження договору:
06.09.2022 11:06 - 26.09.2022 11:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Кількість
100 тони
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Маїк Олег Ярославович
Оскарження: 06.09.2022 11:06 - 17.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2866304590
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380673147466 olegmayik@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського
Оскарження: 06.09.2022 11:06 - 17.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 167 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 167 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2022 11:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "ЗІО-СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39224698
-
Контактна особа:
Ігор Зюбрик +380985070387 zio1974@meta.ua
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ КУЛЬПАРКІВСЬКА, будинок 93
Початкова пропозиція
1 188 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 188 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab39cc46b8504d538067014cb6f3b09b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-16-009174-a-a1
Постачальник:
ФОП Маїк Олег Ярославович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2866304590
-
Контактна особа:
Маїк Олег Ярославович +380673147466 olegmayik@i.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Котляревського
Номер договору:
№4/33-263
Сума договору:
1 167 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
20.09.2022 10:00
Статус:
Виконаний