• Відкриті торги
  • КЕП

за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)

Оголошено тендер

1 191 873.00 UAH
Номер: 6f92a58107ef4fdf927c21092d96e216
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-16-006201-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 1 191 873.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (Благоустрій населених пунктів: сіль для промислового переробляння)
Примітки: Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:14410000-8 - Кам’яна сіль; КЕКВ 2210; Відкриті торги; категорія замовника:Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - Орган місцевого самоврядування; Львівська обл. м.Львів,79017, вул.К.Левицького,67; ЄДРПОУ: 04056109;
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 16.08.2022 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування:кошти міського бюджету м.Львова
Сума1 191 873.00 UAH