-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп’ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2017-11-25-000026-b
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 21 шт. 2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
481c0547a7e94f0cbe22346e2bca7999
Внутрішній номер закупівлі:
1510324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-25-000026-b
Замовник:
Луцький педагогічний коледж
×
-
Код ЄДРПОУ:
02126107
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська обл., Луцьк, Волинська обл., м.Луцьк, пр.Волі,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смолюк Артем Іванович +380509070828 smolyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2017 11:23 - 01.12.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2017 11:23 - 11.12.2017 09:00
Аукціон:
12.12.2017 14:14 - 12.12.2017 14:47
Період кваліфікації:
12.12.2017 14:47 - 12.12.2017 18:30
Період завантаження договору:
12.12.2017 16:42 - 01.01.2018 16:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок комп’ютера (для студента)
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 26.12.2017
Системний блок комп’ютера (для викладача)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 26.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ФІЛЮК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Оскарження: 12.12.2017 14:47 - 23.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2769511765
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ФІЛЮК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА +380332701041 apelsin.lutsk.ua@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 45632, Волинська обл., Луцький район, село Зміїнець, ВУЛИЦЯ ВЕСЕЛКОВА, будинок 2
Оскарження: 12.12.2017 14:47 - 23.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
349 090.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
261 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2017 16:42
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Оскарження: 12.12.2017 16:42 - 23.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Наталія +380978432382 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаторів, буд. 62
Оскарження: 12.12.2017 16:42 - 23.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
303 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2017 18:30
Документи
14
Скарги
0
ТОВ ПРОЗОРI ТЕХНОЛОГIЇ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40847007
-
Контактна особа:
Таганов Евген Миколайович +380633660545 taganove@gmail.com
-
Адреса:
54029, Украина, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ, МИКОЛАЇВ, ВУЛ ПРАВДИ Д. 4 КВ. 10
Початкова пропозиція
334 998.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 489.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САХАН ВІТАЛІЙ БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2935906470
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ САХАН ВІТАЛІЙ БОРИСОВИЧ +380966845835 sahan2017@i.ua
-
Адреса:
Україна, 45605, Волинська обл., Луцький район, село Боратин, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА , будинок 10
Початкова пропозиція
347 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
334 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
345b88d24d1f4f2b86dec301ac9e3d75
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-25-000026-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Наталія +380978432382 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаторів, буд. 62
Номер договору:
52/12
Сума договору:
298 740.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
23.12.2017 00:01
Статус:
Підписаний