-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп’ютерне обладнання)
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 21 шт. 2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
298 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
345b88d24d1f4f2b86dec301ac9e3d75
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-25-000026-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Наталія +380978432382 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаторів, буд. 62
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Опис:
1. Системний блок комп’ютера (для студента) у кількості – 21 шт.
2. Системний блок комп’ютера (для викладача) у кількості – 2 шт.
Номер договору:
52/12
Дата підписання:
23.12.2017 00:01
Період дії договору:
23.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
298 740.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 298 740.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системний блок комп’ютера (для студента)
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 26.12.2017
Системний блок комп’ютера (для викладача)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 26.12.2017