• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)

Торги не відбулися

301 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 014.40 UAH
Номер: ce841932077c4d598cc77d60dbbe1048
Внутрішній номер закупівлі: 15090327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-11-010940-a   
Замовник: Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Олег Машіка +380507212151 pni-1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 301 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 014.40 UAH
Період уточнення: 11.08.2022 19:42 - 17.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2022 19:42 - 27.08.2022 00:01
Аукціон: з 29.08.2022 12:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 76500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а На карті