-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Оголошено тендер
301 440.00
UAH
Номер:
abc4f94f52d845ec85b058738c89103b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-11-007443-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
301 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.08.2022 18:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума301 440.00 UAH