-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200 ДК 021:2015 код 09111100-1
Тендер Prozorro UA-2022-08-08-003808-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Допускається подача Учасником окремих документів, що мають відношення в т.ч. до інших суб’єктів або технічних характеристик товару іншою загальновживаною міжнародною мовою (англійською або російською). Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом на українську мову. Справжність перекладу завіряється підписом уповноваженої особи Учасника та печаткою (у разі наявності). Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%).
мін. крок: 1% або 4 150.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Покупцем Постачальнику вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Постачальника, за цінами, вказаними у Специфікації, на поточний рахунок Постачальника, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 12.09.2022 13:04 - 23.09.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
42630206
-
Контактна особа:
Козлов Олександр Вікторович +380679723565 biznes-incom@ukr.net
-
Адреса:
26300, Україна, Кіровоградська область, м. Гайвворон, вул. Автомобілістів, буд. 1
Оскарження: 12.09.2022 13:14 - 23.09.2022 00:00