-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200 ДК 021:2015 код 09111100-1
Оголошено тендер
415 000.00
UAH
Номер:
b4802e710b7c4b7fb30260637d431304
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-08-001919-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200 ДК 021:2015 код 09111100-1
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
08.08.2022 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума415 000.00 UAH