-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Тендер Prozorro UA-2022-08-08-001763-a
Торги не відбулися
757 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 789.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 789.50 UAH
Номер:
8f57db429990464a8b310d08e3ff2f63
Внутрішній номер закупівлі:
15051048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-08-001763-a
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Тетяна Федорівна +380974420517 konotop.kpal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
757 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 789.50 UAH
Період уточнення:
08.08.2022 10:50 - 14.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2022 10:50 - 24.08.2022 12:00
Аукціон:
з 25.08.2022 11:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Кількість
606.32 метри кубічні
Період постачання
01.10.2022 - 25.12.2022
Місце постачання
41631, Україна, Сумська область, Конотопський р-н, с.Заводське, вул. Заводська 68
На карті