• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (дрова паливні хвойних порід)

Оголошено тендер

757 900.00 UAH
Номер: ff47d5157f6b4621ad7cba935e0d3d12
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-08-08-000233-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
Замовник: ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
Очікувана вартість: 757 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 08.08.2022 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 606.32 метри кубічні
Період постачання до 25.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума757 900.00 UAH