-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Котел твердопаливний
Тендер Prozorro UA-2022-08-08-001423-a
Завершена
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер:
df9caaca155e4ff5bd73467aad388e78
Внутрішній номер закупівлі:
15050699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-08-001423-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41793136
-
Адреса:
52744, Україна, Дніпропетровська область, Миколаївка, ВУЛИЦЯ ПЕРШОТРАВНЕВА, будинок 182
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОЛЬЦОВА АЛЛА 380965201744 koltsovaallysik1982@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 550.00 UAH
Період уточнення:
08.08.2022 10:29 - 14.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2022 10:29 - 24.08.2022 12:00
Аукціон:
25.08.2022 11:59 - 25.08.2022 12:22
Період кваліфікації:
25.08.2022 12:22 - 26.08.2022 12:06
Період завантаження договору:
26.08.2022 12:06 - 15.09.2022 12:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний
Кількість
1 шт
Період постачання
до 15.11.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МИХАЛЬЧУК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 26.08.2022 12:06 - 06.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082807259
-
Контактна особа:
Дмитро Михальчук +380979555521 pf.dnepr@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 140, квартира 48
Оскарження: 26.08.2022 12:06 - 06.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2022 12:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
ФОП "СЕЛЕЗНЬОВ ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3070407555
-
Контактна особа:
Олег Селезньов +380676348565 o.seleznev1984@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 12, квартира 10
Початкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
94da0a211b9444cca578b4fcb06fc57b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-08-001423-a-c1
Постачальник:
ФОП "МИХАЛЬЧУК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082807259
-
Контактна особа:
Дмитро Михальчук +380979555521 pf.dnepr@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 140, квартира 48
Номер договору:
1
Сума договору:
308 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
256 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
06.09.2022 00:01
Статус:
Виконаний