• Відкриті торги
  • КЕП

Котел твердопаливний

308 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 94da0a211b9444cca578b4fcb06fc57b
Ідентифікатор договору: UA-2022-08-08-001423-a-c1
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ФОП "МИХАЛЬЧУК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 06.09.2022 00:01
Період дії договору: 06.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 308 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 333.33 UAH)
Оплачено: 308 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 333.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел твердопаливний
Код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Кількість 1 шт
Період постачання до 15.11.2022
Місце постачання 52732, Україна, Дніпропетровська область, с. Петрівка, Центральна, 24 На карті