-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-07-26-009075-a
Торги не відбулися
301 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 014.40 UAH
мін. крок: 1% або 3 014.40 UAH
Номер:
20d651f4db044ff795e344d522567abf
Внутрішній номер закупівлі:
14976997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-26-009075-a
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Машіка +380507212151 pni-1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 014.40 UAH
Період уточнення:
26.07.2022 23:55 - 01.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2022 23:57 - 11.08.2022 00:00
Аукціон:
з 11.08.2022 12:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленої (спожитої) електричної енергії на підставі Акта та виставленого Постачальником рахунку на оплату, протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дня підписання Акту приймання-передачі електричної енергії Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Кількість
76500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Початкова пропозиція
298 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 350.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
140
Скарги
0