• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)

Оголошено тендер

301 440.00 UAH
Номер: 97c9fd6a251845caa144f65ec2c15d19
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-26-005130-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
Замовник: Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
Очікувана вартість: 301 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 26.07.2022 23:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума301 440.00 UAH