• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Шкільний автобус

Торги не відбулися

2 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
Номер: 2310a66e20784840bd44bea3bb62c972
Внутрішній номер закупівлі: 14966036
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-25-006679-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) Глинянської міської ради Львівського району Львівської області
Контактна особа: Ірина Токар +380326555518 viddosvcult@ukr.net https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 500.00 UAH
Період уточнення: 25.07.2022 15:53 - 31.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2022 15:53 - 10.08.2022 00:00
Аукціон: 10.08.2022 15:08 - 10.08.2022 15:37
Період кваліфікації: з 10.08.2022 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 80735, Україна, Львівська область, село Словіта, Львівська, 36А На карті

Інформація про скасування

Номер: fe8912212ef640fea3395277e7995054
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 16.08.2022 19:50 - 27.08.2022 00:00
Дата опублікування: 16.08.2022 19:50
Дата виконання: 27.08.2022 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ГАЛИЧИНА -АВТО"
Початкова пропозиція 2 690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 76
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАФТ-АВТО"
Початкова пропозиція 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЮМІКАР"
Початкова пропозиція 2 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 61
Скарги 0