-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільний автобус
Оголошено тендер
2 700 000.00
UAH
Номер:
eccfda4d7e1c4f82a077a613657769b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-15-003869-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) Глинянської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993503
-
Адреса:
80735, Україна, Львівська область, село Словіта, вул.Львівська, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг (захисту) Глинянської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993503
-
Адреса:
80735, Україна, Львівська область, село Словіта, вул.Львівська, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільний автобус
Примітки:
Довідка №111 від 11.07.2022 року про зміни до кошторису на 2022 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.07.2022 17:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 700 000.00 UAH