-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Твердопаливний котел
Тендер Prozorro UA-2022-07-25-006464-a
Торги відмінено
451 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 255.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 255.00 UAH
Номер:
9a1a137324e44d1a8c16da1d0075e42b
Внутрішній номер закупівлі:
14965818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-25-006464-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОМЕЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41605797
-
Адреса:
39713, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Омельник, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Богданівна Якуба +380502909215 osvita.omelnyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
451 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 255.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2022 15:52 - 31.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2022 15:52 - 10.08.2022 00:00
Аукціон:
з 10.08.2022 14:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Твердопаливний котел
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.09.2022
Інформація про скасування
Номер:
693bf75c576c4fda89909eae2e25c3b8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Зміна технічних характеристик
Період оскарження:
27.07.2022 11:38 - 07.08.2022 00:00
Дата опублікування:
27.07.2022 11:38
Дата виконання:
07.08.2022 00:04
Статус:
Виконано