-
Відкриті торги
-
КЕП
Твердопаливний котел
Оголошено тендер
451 000.00
UAH
Номер:
7ba45957e459423f8adfea718b7215fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-25-003760-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОМЕЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41605797
-
Адреса:
39713, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Омельник, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОМЕЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41605797
-
Адреса:
39713, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Омельник, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 70
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
451 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.07.2022 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума451 000.00 UAH