• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах

ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах)

Завершена

1 350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
Номер: 49a088540e7d4efdbb56c1df611b4e5c
Внутрішній номер закупівлі: 14965354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-25-006000-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 750.00 UAH
Період уточнення: 25.07.2022 15:17 - 31.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2022 15:17 - 10.08.2022 00:00
Аукціон: 10.08.2022 13:01 - 10.08.2022 13:24
Період кваліфікації: 10.08.2022 13:24 - 15.08.2022 09:59
Період завантаження договору: 15.08.2022 09:59 - 04.09.2022 09:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 42 посл
Період постачання 01.10.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна

Оскарження: 15.08.2022 09:59 - 26.08.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 348 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 348 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2022 09:59
Відповіді на вимоги 10
Документи 55
Скарги 0
ФОП Баршак Єгор Романович
Початкова пропозиція 1 349 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 349 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 69e0d208f976466c809a2d26c9afd53c
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-25-006000-a-a1
Постачальник: ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
Номер договору: 14
Сума договору: 1 348 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 02.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №14 від 02.09.2022.pdf
p7s
sign.p7s