-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
1 348 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
69e0d208f976466c809a2d26c9afd53c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-25-006000-a-a1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899914608
-
Контактна особа:
Тарасенко Олена Миколаївна +380939355880 elenatarasenko2505@gmail.com
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Агнії Барто, 10, кв. 55
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
14
Дата підписання:
02.09.2022 00:00
Період дії договору:
02.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 348 200.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 348 200.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Кількість
42 посл
Період постачання
01.10.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75
На карті