-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Деревина (паливна деревина)
Тендер Prozorro UA-2022-07-25-004729-a
Завершена
640 380.00
UAH без ПДВ
Номер:
7865f91f61f44a7896e3a68d879adaeb
Внутрішній номер закупівлі:
14964085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-25-004729-a
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корабельська Аліна Миколаївна 380509066127 zosh9ohturka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
торги відмінено у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
640 380.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (Паливна деревина)
Кількість
358 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
Оскарження: 25.07.2022 14:17 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна 380664552574
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, ПРОВ. ГЕТЬМАНСЬКИЙ, БУД. 14, КВ. 72
Оскарження: 25.07.2022 14:17 - 05.08.2022 00:00
Ціна пропозиції
640 380.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 14:17
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
d0944644a3cd479a873dd1dbc14768d8
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-25-004729-a-a1
Постачальник:
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна 380664552574
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, ПРОВ. ГЕТЬМАНСЬКИЙ, БУД. 14, КВ. 72
Номер договору:
11
Сума договору:
637 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
10.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний