-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-07-25-003109-a
Завершена
870 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 705.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 705.50 UAH
Номер:
c9259c8cad3b4603bf5cf449c70b1f59
Внутрішній номер закупівлі:
14962473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-25-003109-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
870 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 705.50 UAH
Період уточнення:
25.07.2022 12:10 - 31.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2022 12:10 - 10.08.2022 12:06
Аукціон:
11.08.2022 15:54 - 11.08.2022 16:17
Період кваліфікації:
11.08.2022 16:17 - 15.08.2022 15:51
Період завантаження договору:
15.08.2022 15:51 - 04.09.2022 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
604.55 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
Оскарження: 15.08.2022 15:51 - 26.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Оскарження: 15.08.2022 15:51 - 26.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
852 415.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
834 279.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2022 15:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ФОП КОРЖ ВІТА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2464316746
-
Контактна особа:
ВІта Корж 380688089119 korzh.vita@i.ua
-
Адреса:
52041, Україна, Дніпропетровська область, с. Олександрівка, Україна, 52041, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, село Олександрівка, ВУЛИЦЯ ОПИТНА, будинок 107, квартира 15
Початкова пропозиція
857 251.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
839 840.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bf73dc3a0f4495db6dc95b5a4873492
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-25-003109-a-b1
Постачальник:
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Номер договору:
165-2022
Сума договору:
402 723.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
29.08.2022 08:56
Статус:
Виконаний