-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Оголошено тендер
870 550.00
UAH
Номер:
ff95ef40a72342ffa923eca7abf7fa61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-25-001942-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
870 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих порід
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
25.07.2022 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума870 550.00 UAH