• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Деревина (дрова паливні хвойних порід)

Торги не відбулися

757 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 789.50 UAH
Номер: b069a40aaa904bff8c98d71abf68e2dd
Внутрішній номер закупівлі: 14945698
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-21-003134-a   
Замовник: ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Півень Тетяна Федорівна +380974420517 konotop.kpal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 757 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 789.50 UAH
Період уточнення: 21.07.2022 12:00 - 27.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2022 12:00 - 06.08.2022 12:00
Аукціон: з 08.08.2022 13:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 689 метри кубічні
Період постачання 01.10.2022 - 25.12.2022
Місце постачання 41631, Україна, Сумська область, Конотопський р-н , с. Заводське, вул. Заводська 68 На карті