-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Оголошено тендер
757 900.00
UAH
Номер:
9efff55d88a24d829f479db3ff67c0b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-21-001418-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
757 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.07.2022 11:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина (дрова паливні хвойних порід)
Кількість
689 метри кубічні
Період постачання
до 25.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума757 900.00 UAH