-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-10-31-002217-a
Завершена
560 577.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 561.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 561.00 UAH
Номер:
735b9eaa4649481aa1e1be81631b6718
Внутрішній номер закупівлі:
1494155
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-31-002217-a
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
560 577.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
561.00 UAH
Період уточнення:
31.10.2017 16:25 - 07.11.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2017 16:25 - 17.11.2017 16:00
Аукціон:
20.11.2017 13:19 - 20.11.2017 13:40
Період кваліфікації:
20.11.2017 13:40 - 04.12.2017 15:08
Період завантаження договору:
30.11.2017 14:33 - 20.12.2017 14:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 30.11.2017 14:20 - 11.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 30.11.2017 14:20 - 11.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
440 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 960.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 30.11.2017 14:33 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 30.11.2017 14:33 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
458 556.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
458 556.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2017 15:08
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
23aafb009c584e3288060d527efeb06f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-31-002217-a-c2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-187
Сума договору:
458 556.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
382 130.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.12.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.12.2017 09:00
Статус:
Виконаний