-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо (природний газ)
458 556.00
UAH з ПДВ
Номер:
23aafb009c584e3288060d527efeb06f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-31-002217-a-c2
Замовник:
Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26084885
-
Контактна особа:
Оксана Вікторівна Бец +380553521219 gimnazia_vys@ukr.net
-
Адреса:
74000, Україна, Херсонська область, смт Високопілля, вул. Визволителів, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-187
Дата підписання:
21.12.2017 09:00
Період дії договору:
21.12.2017 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
458 556.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 426.00 UAH)
Оплачено:
458 556.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 426.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
53 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
74000, Україна, Херсонська область, Високопільський район, смт. Високопілля, вул. Визволителів, буд. 51
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e4e0f52817ab4129bcccb944ecbf147c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п. 2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 9515,1892 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування, підтверджений обсяг постачання - 48,192 тис.м.куб. Загальна вартість договору - 458556,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
23.01.2018 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7451338951c9442e8f34389c8c5a43e0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п. 2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 10465,0144 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування, підтверджений обсяг постачання - 43,818 тис.м.куб. Загальна вартість договору - 458556,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
26.01.2018 11:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9bfd8f75eb5b480da0a4a5070da915aa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п.2 частини четвертої ст.36 Закону. Ціна природного газу складає 11049,00 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування, підтверджений обсяг постачання - 41,502036 тис.м.куб. Загальна вартість договору 458556,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
30.01.2018 15:52
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e6eeed1644bf43e8a173b6522d46150b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п.2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 12150,00 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування. Підтверджений обсяг постачання 40,060131 тис.м.куб. Загальна вартість договору 458556,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
24.09.2018 12:06
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3a06796b943446998a2ee22977781140
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до п. 2 частини четвертої ст 36 Закону. Ціна природного газу складає13338,00 грн. з ПДВ і тарифом на транспортування. Підтверджений обсяг постачання 38,771293 тис. м. куб, Загальна вартість договору 458556,00 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
28.09.2018 05:31
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
99aca285cb0244de8b96d0d3f131553d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни внесено у відповідності до норм п. 2 частини четвертої ст. 36 Закону. Ціна природного газу складає 14670,00 грн з ПДВ і тарифом на транспортування. Підтверджений обсяг постачання 37,574464 ти. м. куб. Загальна вартість договору 458556 грн. з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
17-187
Дата внесення змін до договору:
19.10.2018 15:08
Статус:
Опубліковано