• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)

Торги відмінено

624 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 240.00 UAH
Номер: 9c8c04f07a1645d197508ace47de1a5d
Внутрішній номер закупівлі: 14932462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-19-007442-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Костик Аліна Михайлівна +380680517729 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 624 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 240.00 UAH
Період уточнення: 19.07.2022 16:22 - 31.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.07.2022 16:22 - 10.08.2022 16:27
Аукціон: з 11.08.2022 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 13 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17 На карті

Інформація про скасування

Номер: dbc4b3e3315640b58018eb88657c390f
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: «неможливість усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель» (п. 2 ч. 1 ст. 32 Закону № 922)
Період оскарження: 26.07.2022 15:59 - 06.08.2022 00:00
Дата опублікування: 26.07.2022 15:59
Дата виконання: 06.08.2022 00:02
Статус:
Виконано