-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)
Оголошено тендер
624 000.00
UAH
Номер:
376c879adc6e4e258759b6b688b19140
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-19-004313-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
624 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.07.2022 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБензиновий генератор на мобільній платформі( на колесах)
Сума624 000.00 UAH