-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2022-07-18-007504-a
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Торги не відбулися
247 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 239.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 239.50 UAH
Номер:
bac6e74d03d7473d83d59de7abac267d
Внутрішній номер закупівлі:
14924169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-18-007504-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
247 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 239.50 UAH
Період уточнення:
18.07.2022 16:47 - 24.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2022 16:48 - 03.08.2022 00:00
Аукціон:
з 03.08.2022 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Кількість
31 тонни
Період постачання
01.08.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
33028, Україна, Рівненська область, село Урвенна, 35711, Рівненська обл. Здолбунівський р-н, с. Урвенна, вул. Жовтнева, 53А.
На карті