-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Оголошено тендер
247 900.00
UAH
Номер:
b0d8634ba91545f2825ba566af380259
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-18-004039-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Здолбунівський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
247 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Примітки:
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
18.07.2022 16:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТверде паливо (паливна гранула з деревини - пелети)
Сума247 900.00 UAH