• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Зварювальний апарат для труб; Зварювальні апарати, електродотримачі, редуктори та різаки; Зварювальний апарат оптичних кабелів; Пальники, паяльники та інше

Завершена

2 997 598.25 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 599.54 UAH
Номер: 183ae881dea649c6820383521c853b36
Внутрішній номер закупівлі: 14887897
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-12-004308-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 997 598.25 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.07.2022 13:30 - 18.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2022 13:30 - 28.07.2022 10:00
Аукціон: 29.07.2022 11:01 - 29.07.2022 15:59
Період кваліфікації: 29.07.2022 15:59 - 09.08.2022 15:45
Період завантаження договору: 09.08.2022 15:29 - 29.08.2022 15:29

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴515 900.00 ЛОТ 1 - Зварювальний апарат для труб
  • Лот №2 ₴2 190 147.05 ЛОТ 2 - Зварювальні апарати, електродотримачі, редуктори та різаки
  • Лот №3 ₴59 953.72 ЛОТ 3 - Зварювальний апарат оптичних кабелів
  • Лот №4 ₴231 597.48 ЛОТ 4 - Пальники, паяльники та інше