• Відкриті торги
  • КЕП

Зварювальний апарат для труб; Зварювальні апарати, електродотримачі, редуктори та різаки; Зварювальний апарат оптичних кабелів; Пальники, паяльники та інше

Оголошено тендер

2 997 598.25 UAH
Номер: fcd3943b2e454e65b72cfed6a524abef
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-12-000468-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 2 997 598.25 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зварювальний апарат для труб; Зварювальні апарати, електродотримачі, редуктори та різаки; Зварювальний апарат оптичних кабелів; Пальники, паяльники та інше
Примітки: Повторно
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Дата опублікування: 12.07.2022 13:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 - Зварювальний апарат для труб
Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Кількість
Період постачання (не задано)
ЛОТ 2 - Зварювальні апарати, електродотримачі, редуктори та різаки
Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Кількість
Період постачання (не задано)
ЛОТ 3 - Зварювальний апарат оптичних кабелів
Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Кількість
Період постачання (не задано)
ЛОТ 4 - Пальники, паяльники та інше
Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Кількість
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 997 598.25 UAH