-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (Дров'яна деревина)
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-004164-a
Торги відмінено
662 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 312.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 312.00 UAH
Номер:
7bcd4e2646344885a8bc337d9ee1acab
Внутрішній номер закупівлі:
14826204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-30-004164-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44079022
-
Адреса:
23053, Україна, Вінницька область, селище міського типу Копайгород, вул. Центральна, будинок 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
662 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 312.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 15:16 - 08.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2022 15:16 - 18.07.2022 15:13
Аукціон:
19.07.2022 14:41 - 19.07.2022 15:04
Період кваліфікації:
з 19.07.2022 15:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (Дров'яна деревина)
Кількість
368 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
4668c30417d44b16b8be1de3645c826a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
«неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути».
Період оскарження:
26.07.2022 16:29 - 06.08.2022 00:00
Дата опублікування:
26.07.2022 16:29
Дата виконання:
06.08.2022 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЛАУШКІН СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2825917918
-
Контактна особа:
Сергій Лаушкін 380982376497 slauskin482@gmail.com
-
Адреса:
39453, Україна, Полтавська область, Ряське, Машівський р-н,
Початкова пропозиція
598 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
Луговий Сергій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2377200673
-
Контактна особа:
Сергій Луговий 380988715913 lugovoysergey13@gmail.com
-
Адреса:
63332, Україна, Харківська область, с. Піщанка, вулиця ЖОВТНЕВА, БУДИНОК 51
Початкова пропозиція
613 456.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
613 456.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0