• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (Дров'яна деревина)

Оголошено тендер

662 400.00 UAH
Номер: 2622bdeeea3a41edb96257147eed5bae
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-06-30-001867-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 662 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (Дров'яна деревина)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.06.2022 15:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума662 400.00 UAH