• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне) Г (Г20)(25-200)

Торги відмінено

415 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Номер: 5dcec4764fa04f399e7e48b6efefcab0
Внутрішній номер закупівлі: 14815171
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-28-005310-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
Контактна особа: Ліна Немченко +380484950146 spal73757@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 415 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 075.00 UAH
Період уточнення: 28.06.2022 16:15 - 10.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 28.06.2022 16:15 - 20.07.2022 00:00
Аукціон: 20.07.2022 15:31 - 20.07.2022 15:54
Період кваліфікації: з 20.07.2022 15:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 36.834 тонни
Період постачання 28.07.2022 - 20.08.2022
Місце постачання 67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Старокозаче, вулиця Малиновського, будинок 30 На карті

Інформація про скасування

Номер: 166ebc94dd9546c18a453a3362f79c2c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Порушення законодавства в сфері закупок, відміна торгів в зв’язку з неможливістю усунути порушення
Період оскарження: 22.07.2022 12:07 - 02.08.2022 00:00
Дата опублікування: 22.07.2022 12:07
Дата виконання: 02.08.2022 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Початкова пропозиція 414 382.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 382.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "БІЗНЕС-ІНКОМ"
Початкова пропозиція 415 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
415 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 5
Скарги 0