-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне) Г (Г20)(25-200)
Оголошено тендер
415 000.00
UAH
Номер:
5393dcdeccf340fcbf681795b285ff7e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-28-002773-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (вугілля кам'яне) Г (Г20)(25-200)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
28.06.2022 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне
Кількість
36.834 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума415 000.00 UAH