-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-11-10-001106-b
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
d2a4686bdf0a4ec3a13bd6ded923ab6d
Внутрішній номер закупівлі:
1478881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-10-001106-b
Замовник:
КП "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225358
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Пушкінська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Мірошник +380675481644 filrihter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 500.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2017 11:43 - 16.11.2017 11:40
Період прийому пропозицій:
10.11.2017 11:43 - 26.11.2017 11:40
Аукціон:
27.11.2017 15:30 - 27.11.2017 15:57
Період кваліфікації:
27.11.2017 15:57 - 01.12.2017 12:51
Період завантаження договору:
27.11.2017 15:57 - 17.12.2017 15:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
44510 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 27.11.2017 15:57 - 12.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 27.11.2017 15:57 - 12.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
397 919.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 919.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.12.2017 12:51
Документи
68
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Початкова пропозиція
437 978.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 978.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
63
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Власюк Анастасія Геннадіївна 380977955200, 380412340417 Anastasiya.Vlasyuk@ztgaszbut.104.ua
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Початкова пропозиція
449 985.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 985.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
251970b14b804c38a2ec8adc6d95a90c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-10-001106-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-170
Сума договору:
397 919.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
19.12.2017 13:40
Статус:
Підписаний