-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
397 919.40
UAH з ПДВ
Номер:
251970b14b804c38a2ec8adc6d95a90c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-10-001106-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-170
Дата підписання:
19.12.2017 13:40
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
397 919.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 397 919.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
44510 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018