• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)

31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу CR-2) - 6 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу CR-2) - 3 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу АА) - 316 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу ААА) - 172 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор для шуруповерта 12 В Ni-Cd 1.5 Aч) - 2 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу «Крона») - 32 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу S006E) - 1 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу NB-10L) - 1 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу AGM (RITAR, RT1270) (151х65х94(100))) - 5 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу NP-BG1, NP-FG1) - 1 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу EN-EL9) - 1 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу A32-K53 до ноутбука Asus A43 A53) - 2 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу EN-EL5) - 2 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор до ноутбука Samsung AA-PBONC4B/AA-PL0NC8B/AA) - 2 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Торги не відбулися

205 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер: fe4a4b056b894960b2f0e47b486116ee
Внутрішній номер закупівлі: 14737990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-13-005356-a   
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Олександр В'ячеславович Осадчий +380444228267 osadchyi@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 025.00 UAH
Період уточнення: 13.06.2022 16:06 - 19.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.06.2022 16:06 - 29.06.2022 17:30
Аукціон: 30.06.2022 15:25 - 30.06.2022 15:48
Період кваліфікації: 30.06.2022 15:48 - 14.07.2022 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електричні акумулятори
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 546 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 03179, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 151 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САВАННА ЛАЙТС"

Оскарження: 07.07.2022 15:55 - 18.07.2022 00:00
Початкова пропозиція 203 054.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
203 054.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2022 15:55
Відповіді на вимоги 10
Документи 40
Скарги 0
ТОВ БМС-Лайн Сервіс

Оскарження: 14.07.2022 16:33 - 25.07.2022 00:00
Початкова пропозиція 204 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.07.2022 16:33
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0