• Відкриті торги
  • КЕП

Електричні акумулятори

Оголошено тендер

205 000.00 UAH
Номер: 890df43da12540caa47f6bd362b3e02c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-07-005742-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні акумулятори
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 07.10.2021 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума205 000.00 UAH